Hakkımızda
Şirketimizin kurucusu olan Hilmi Toprak 2004 yılında İstanbul Ümraniye’de SAFA İNŞAAT adı altında ilk inşaatını yapmıştır.2009 yılında SAFA MİMARLIK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘ni ve 2012 yılında SAFA GAYRİMENKUL A.Ş’yi kurup İstanbul Ümraniye’de inşaatlarına devam etmektedir. Değişen ve gelişen ülkemizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Müşteri memnuniyeti, güven ve kalite ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliği ile hak ettiği teveccühü kazanmıştır.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre oluşturmak ana fikrimizi oluşturur. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre oluşturma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern ve çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip etmek, en etkin şekilde kullanma prensiplerimiz arasındadır.

Vizyonumuz
Ülkemizde inşaat sektörünün yeniliklere açık ileriyi görebilen ülkemizi yurt içinde başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentileri karşılayabilecek üretim hedeflerini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen firma olmayı hedefledik.